Hakkımızda

Misyonumuz, her türlü değişim ve gelişmeye, bilgi birikimini de katarak beklenenden fazlasını sunmaktır.

Misyonumuz

Her türlü değişim ve gelişmeye, bilgi birikimini de katarak beklenenden fazlasını sunmaktır.

Banden Bağımsız Denetim Hizmetleri Anonim şirketi, güçlü bir kamu düzeninin tesisi için, tarafsız bir yaklaşım, sorunlara yaratıcı çözüm teknikleri ile çözüm odaklı hizmet anlayışını benimsemiş bulunmaktadır. Gelişmekte olan ülkemizde mevzuatlar sıklıkla değişmekte, diğer taraftan da küreselleşme ve teknolojik gelişmeler olabildiğince artmaktadır. Bu durum işletmelere yeni yatırım olanakları, yeni pazarlar, yeni fırsatlar sunduğu gibi, karmaşık sorunlar ve riskler de getirmektedir.

Değişen dünyada uzaklıklar önemini yitirmekte, zaman mefhumu ortadan kalkmaktadır. Bu durum, uygulana gelen işletmecilik anlayışlarını ve alışılmış sistemleri geçersiz kılmaktadır.

Görevimiz, gelişen teknolojileri yakından sürekli takip etmeyi ve bunlara uygun yeni yapılanmalar içinde olmayı zorunlu kılmaktadır.

Çağdaş işletmecilik, gelişen teknolojilerin yakından takip edilmesi ve bunların iş dünyasında hayata geçirilmesidir. Ancak bilgili deneyimli profesyonel kadrolarla birlikte bunun yürütülebilmesi mümkün olabilmektedir.

Mevzuatlar çerçevesinde hizmet sunarken, uygulama içinde olan bizler tarafından, cesur ve eleştirel yaklaşımlarla ilgili kurumlar nezdinde önerilerde de bulunulmayı bir sorumluluk olarak görmekteyiz.

Mehmet KOÇ

Sorumlu Ortak Başdenetçi
Yönetim Kurulu Başkanı

 

 stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet woolrich outlet woolrich outlet woolrich outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet outlet moose knuckles moose knuckle canada stone island outlet stone island uk stone island supreme outlet supreme outlet online