Diğer Hizmetler

KOOPERATİF NEDİR?

Birlikten kuvvet doğar. Kooperatifçilik ise birlikte iş yapma, birlikte çalışma, kısaca iş birliğidir. Kooperatif, ortakları için bir menfaat unsuru, yöneticiler için bir ekonomik faaliyet, çalışanlar için bir iş, devlet için de bir kalkınma aracıdır.

Tarım Satış Kooperatifleri, Tarım Kredi Kooperatişeri, Tarımsal Kalkınma, Yapı kooperatişeri ve birlikleri için danışmanlık, denetim hizmetleri Banden Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.’nın diğer odaklarındandır.

Kooperatifler kendi içlerinde “Tarım Kredi Kooperatifleri“, “Tarım Alım Kooperatifleri“, “Tarım İşleme Kooperatifleri“, “Tarım Satış Kooperatifleri“, “Arazi Kullanma Kooperatifleri“, “Tarım Hizmet Kooperatifleri” biçiminde ayrılabilirler

.Öncülüğünü Friedrich Wilhelm Reiffeisen yapmıştır (1849). Kooperatif üyeleriyle tasarruf sahipleri ya da kredi kurumları (özellikle bankalar) arasında aracılık yapar ve küçük üreticilerin tek başlarına alamadıkları krediyi düşük faizle ve maliyetine sağlamaya çalışır.

İletişime GeçinTecrübemiz ile müşterilerimize kurumsal bir yapı içinde Bağımsız Denetim hizmeti sunuyoruz.stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet woolrich outlet woolrich outlet woolrich outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet outlet moose knuckles moose knuckle canada stone island outlet stone island uk stone island supreme outlet supreme outlet online