Danışmanlık

DANIŞMANLIK NEDİR?

Bir kurum veya kişiye uzmanlık alanı ile ilgili yön verebilecek bilgi verme işidir. Aynı zamanda danışmanlık karşınızdaki kurum veya kişiye bildiklerini değil bilmediklerini öğretmektir. Danışmanlığın aynı zamanda eğitim isi ile ilgisi var demektir. Danışmanlık yapabilmek için gerekli alt yapı ve bilgi birikimine sahip olmak gerekir. Danışmanlık firması uzmanlık konusuyla ilgili yön veren ve bilgilendiren organizasyonlara denir.

Mali Müşavirlik hizmetleri, devlet adına, belli bir ciroya ulaşmış firmaların hizmetini almakta zorunda olduğu bir durumken, o firmanın muhasebe ve mali kayıtlarını kontrol edilmesini kapsar.

TTK hükümlerine uygunluk denetimi ve danışmanlık hizmetleri ile firmaların TTK kapsamında güncelliği sağlanır.

Şirket kuruluş işlemleri, yabancı ortaklı ve sermayeli şirketler, faktoring ve leasing şirketlerine stratejik konularda danışmanlık sağlanır.

Şirketlerin üçüncü kişilerle düzenleyeceği sözleşmelerin vergi mevzuatı yönünden incelenerek uygunluğu konusunda görüş bildirilir. Vergi mevzuatı danışmanlığı, her türlü vergi davalarında yol gösterici danışmanlık hizmeti verilmesidir.

İş yeri kayıtlarının incelenmesi ve SSK ilişiksizlik raporu düzenlenmesi, diğer yandan şirket devir ve satın alma denetimi ve değerleme işlemleri bir başka danışmanlık odağımızı oluşturur.

Yatırım süreçlerinizde doğru analiz ve piyasa ölçümleriyle yol gösterimi yatırım danışmanlığı olarak adlandırılır.

Özelleştirme danışmanlık hizmetleri ve kapsamındaki farklı konulardaki danışmanlık, maliyet hesaplamaları, rapor hazırlanması, bilirkişilik, kayyumluk, hakemlik, tasfiye, uzlaştırma işlemleri bünyemizde itina ile tamamlanır.

İletişime GeçinTecrübemiz ile müşterilerimize kurumsal bir yapı içinde Bağımsız Denetim hizmeti sunuyoruz.stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet woolrich outlet woolrich outlet woolrich outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet outlet moose knuckles moose knuckle canada stone island outlet stone island uk stone island supreme outlet supreme outlet online