Bağımsız Denetim

GÜVENCE

Bağımsız denetim, finansal tabloların önemli bir yanlışlık içermediği konusunda makul bir güvenceyi sağlayacak şekilde tasarlanır. Makul güvence, bir bütün olarak finansal tabloların nitelik ve nicelik bakımından önemli bir yanlışlık içermediğine dair bir sonuca varmada yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtının toplanmasıdır.

Bağımsız denetim hizmetleri, UFRS’ye (Uluslararası Finansal Raporlama Standartları) göre hazırlanan finansal tablolar üzerinden hesaplama ve analizler yapılması için gerekli çalışmaların yürütülmesidir.

SPK, EPDK ile ilişkili şirketlerin, ilgili kuruluşların mevzuatları doğrultusunda denetlenmesi için bağımsız denetim raporunun hazırlanır.

İç Denetim, yapılarına uygun iç denetim sisteminin kurulması, gerekli teknik ve bilgi donatımının sağlanarak eksiklerin giderilmesini sağlar.

Risk Yönetimi ile işletmenin normal faaliyet süreci boyunca karşılaşabileceği risklerin giderilmesi, minimize edilmesi veya bunların sigorta ettirilmesi ile ilgili konular ile ilgilenir.

Karlılık ve verimlilik analizleri tüm ekonomik düzeylerde karar almaya yardımcı olan etkili bir araçlardır. Verimlilik ölçüm ve analizinin başarısı, büyük ölçüde, verimlilik ölçümünün örgütün etkililiğinde neden önemli oluğunun ilgili tüm kişi ve gruplar (işletme, yöneticileri, işçiler, işverenler, ticaret odalar ve kamu kuruluşları) tarafından çok iyi kavranmasına bağlıdır. Ölçüm, geliştirilmesi gereken fırsatların nerede aranması gerektiğini ve geliştirme çabalarının ne ölçüde başarılı olduğunu ortaya koyar.

İletişime GeçinTecrübemiz ile müşterilerimize kurumsal bir yapı içinde Bağımsız Denetim hizmeti sunuyoruz.stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet woolrich outlet woolrich outlet woolrich outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet outlet moose knuckles moose knuckle canada stone island outlet stone island uk stone island supreme outlet supreme outlet online